Bride.Ru

   
Ha közvetlenül erre az oldalra érkeztél, és nem a történet elejétől játszol, akkor nem biztos, hogy tudod, hogy mi ez, ezért javasoljuk, hogy a történetet ebben az esetben ide kattintba elölről kezdd el olvasni.

Evans (#8795)

A lány szó nélkül megindul az ajtó felé. A zegzugos folyosó egyik ajtaján kopog.
Bentről egy hang szól :
"Tessék."

"Priscilla vagyok! Sürgősen beszélnem kell magával."

"Jöjjön be" - válaszolta lágyan a hang.

Ekkor beléptek. A szoba tele volt műszerekkel és katonai zubbonyokkal. Evans, aki kb. 180 magas volt és majdnem ilyen széles volt izmoktól dagadó háta, megfordult és meg sem lepődött, hogy te is ott vagy.

"Üdv a fedélzeten újonc. Hadd mutassam be mindenesemet - Priscillát. Azzal a feladattal biztam meg, hogy kutasson magánál, mert az utóbbi időben elszaporodtak a lázadások, és nem tudhattam, hogy melyik oldalon állsz."

Nagyon megnyugtató volt ez számodra, mert nem akar megölni senki (te végig erre gondoltál).

Evans megkér, hogy segits neki megtalálni a lázadók fészkét. Ehhez különféle műszerek lesznek segitségetekre.
A ruhákra azért van szükség, mert minden szintre kiterjedő lesz a keresés, és a parancsnok rendelete szerint a könnyebb eligazodás érdekében minden szintnek másszinű a ruhája.

Szerző: gáborka

Elvállalod és segitesz neki
Téged mással biztak meg, úgyhogy nem vállalod
Először megkérdezed, hogy csak ketten dolgoztok-e az ügyön




Hódító - Az egyik legnagyobb magyar online interaktív stratégiai játék
Queosia - a Hódító nemzetközi változata



   

 
Copyright 2001-2007, attila@civ.hu - Have you tried Queosia yet? :)