DAZ Studio 4 - Create 3D Art for Free

   
Ha közvetlenül erre az oldalra érkeztél, és nem a történet elejétől játszol, akkor nem biztos, hogy tudod, hogy mi ez, ezért javasoljuk, hogy a történetet ebben az esetben ide kattintba elölről kezdd el olvasni.

Kérdések? (#14001)

Hirtelen eszedbe jut, hogy a szobában fegyvert is találtál. Mit sem törődve a veled szembeni túlerővel és a lány iránti vonzalmaddal, a lányra fogod a fegyvered.
"Mi ez az egész? Alig pár órája vagyok itt, az őrök engem üldöznek, idegenek ragadnak el, és te mindig valahogy benne vagy a dologban. Ha van erre valami ésszerű magyarázat, most itt az alkalom hogy előrukkolj vele!"
A lány nevetett majd hirtelen eltűnt. Szó szerint köddé vált. Majd mire hátrafordultál, hogy a símaszkos ürge adjon magyarázatot, már ő sem volt sehol.
Mi ez az egész?
Azonban nincs időd tovább ezen gondolkozni. Léptek zaja hallatszik a folyosón.

Szerző: Anikó

Elmenekülök.
Megvárom ki érkezik.
Főbe lövöm magam.




Hódító - Az egyik legnagyobb magyar online interaktív stratégiai játék
Queosia - a Hódító nemzetközi változata



   

 
Copyright 2001-2007, attila@civ.hu - Have you tried Queosia yet? :)